400BXC47MEFC16X25
DigiKeys produktnummer
1189-2281-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
400BXC47MEFC16X25
Beskrivelse
CAP ALUM 47UF 20% 400V RADIAL TH
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
47 µF 400 V Aluminium-elektrolyttkondensatorer Radial, Boks 12000 Hrs ved 105°C
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
400BXC47MEFC16X25 Modeller
Driftstemperatur
-25°C – 105°C
Produsent
Polarisering
Polar
Serie
Bruksområder
Emballasje
Bulk
Rippelstrøm ved lav frekvens
472 mA @ 120 Hz
Delestatus
Aktiv
Tilkoblingsmellomrom
0,295" (7,50mm)
Kapasitans
Størrelse/dimensjon
0,630" dia (16,00mm)
Toleranse
±20%
Høyde - sittende (maks)
1,063" (27,00mm)
Nominell spenning
400 V
Monteringstype
Levetid ved temp.
12000 Hrs ved 105°C