EKXJ451ELL470ML25S
DigiKeys produktnummer
565-4228-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
EKXJ451ELL470ML25S
Beskrivelse
CAP ALUM 47UF 20% 450V RADIAL TH
Detaljert beskrivelse
47 µF 450 V Aluminium-elektrolyttkondensatorer Radial, Boks 12000 Hrs ved 105°C
EDA-/CAD-modeller
EKXJ451ELL470ML25S Modeller
Produsent
Klassifiseringer
Rippelstrøm ved lav frekvens
500 mA @ 120 Hz
Rippelstrøm ved høy frekvens
1.25 A @ 100 kHz
Kapasitans
Tilkoblingsmellomrom
0,295" (7,50mm)
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
0,630" dia (16,00mm)
Nominell spenning
450 V
Høyde - sittende (maks)
1,043" (26,50mm)
Levetid ved temp.
12000 Hrs ved 105°C
Monteringstype
Driftstemperatur
-40°C – 105°C