400AX8.2MEFC10X9
DigiKeys produktnummer
1189-2278-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
400AX8.2MEFC10X9
Beskrivelse
CAP ALUM 8.2UF 20% 400V RADIAL
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
8.2 µF 400 V Aluminium-elektrolyttkondensatorer Radial, Boks 2000 Hrs ved 105°C
EDA-/CAD-modeller
400AX8.2MEFC10X9 Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Tilkoblingsmellomrom
0,197" (5,00mm)
Delestatus
Ikke for nye utførelser
Størrelse/dimensjon
0,394" dia (10,00mm)
Kapasitans
Høyde - sittende (maks)
0,413" (10,50mm)
Toleranse
±20%
Monteringstype
Nominell spenning
400 V
Levetid ved temp.
2000 Hrs ved 105°C