EKXF451ELL8R2MJ16S
DigiKeys produktnummer
565-5061-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
EKXF451ELL8R2MJ16S
Beskrivelse
CAP ALUM 8.2UF 20% 450V RADIAL
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
8.2 µF 450 V Aluminium-elektrolyttkondensatorer Radial, Boks 20000 Hrs ved 105°C
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
EKXF451ELL8R2MJ16S Modeller
Kategori
Polarisering
Polar
Produsent
Bruksområder
Serie
Rippelstrøm ved lav frekvens
88 mA @ 120 Hz
Emballasje
Bulk
Rippelstrøm ved høy frekvens
220 mA @ 100 kHz
Delestatus
Aktiv
Tilkoblingsmellomrom
0,197" (5,00mm)
Kapasitans
Størrelse/dimensjon
0,394" dia (10,00mm)
Toleranse
±20%
Høyde - sittende (maks)
0,689" (17,50mm)
Nominell spenning
450 V
Monteringstype
Levetid ved temp.
20000 Hrs ved 105°C
Kapsling
Radial, Boks
Driftstemperatur
-40°C – 105°C