10YXJ470MCR6.3X11 er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
Rubycon
På lager: 34 688
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Rubycon
På lager: 197
Datablad
På lager: 0
470 µF 10 V Aluminium-elektrolyttkondensatorer Radial, Boks 6000 Hrs ved 105°C
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
10YXJ470MCR6.3X11
DigiKeys produktnummer
10YXJ470MCR6.3X11-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
10YXJ470MCR6.3X11
Beskrivelse
CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL TH
Produsentens standard leveringstid
30 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
10YXJ470MCR6.3X11 Modeller
Kategori
Polarisering
Polar
Produsent
Bruksområder
Serie
Rippelstrøm ved lav frekvens
300 mA @ 120 Hz
Emballasje
Bulk
Rippelstrøm ved høy frekvens
400 mA @ 100 kHz
Delestatus
Aktiv
Impedans
220 mOhms
Kapasitans
Tilkoblingsmellomrom
0,098" (2,50mm)
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
0,248" dia (6,30mm)
Nominell spenning
10 V
Høyde - sittende (maks)
0,492" (12,50mm)
Levetid ved temp.
6000 Hrs ved 105°C
Monteringstype
Driftstemperatur
-40°C – 105°C