100PK10MEFCT15X11 er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Oppgradering
Rubycon
På lager: 0
Datablad
Oppgradering
Rubycon
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Nichicon
På lager: 501
10 µF 100 V Aluminium-elektrolyttkondensatorer Radial, Boks 2000 Hrs ved 85°C
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
100PK10MEFCT15X11
DigiKeys produktnummer
100PK10MEFCT15X11-ND - Tape og boks (TB)
Produsent
Produsentens produktnummer
100PK10MEFCT15X11
Beskrivelse
CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL TH
Produsentens standard leveringstid
21 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
100PK10MEFCT15X11 Modeller
Kategori
Polarisering
Polar
Produsent
Bruksområder
Serie
Rippelstrøm ved lav frekvens
75 mA @ 120 Hz
Emballasje
Tape og boks (TB)
Rippelstrøm ved høy frekvens
112.5 mA @ 10 kHz
Delestatus
Aktiv
Tilkoblingsmellomrom
0,098" (2,50mm)
Kapasitans
Størrelse/dimensjon
0,197" dia (5,00mm)
Toleranse
±20%
Høyde - sittende (maks)
0,492" (12,50mm)
Nominell spenning
100 V
Monteringstype
Levetid ved temp.
2000 Hrs ved 85°C
Kapsling
Radial, Boks
Driftstemperatur
-40°C – 85°C