UVK2A100MDD1TD
DigiKeys produktnummer
493-12602-1-ND - Båndavsnitt (CT)
493-12602-3-ND - Tape og boks (TB)
Produsent
Produsentens produktnummer
UVK2A100MDD1TD
Beskrivelse
CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL TH
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10 µF 100 V Aluminium-elektrolyttkondensatorer Radial, Boks 2000 Hrs ved 85°C
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
UVK2A100MDD1TD Modeller
Kategori
Polarisering
Polar
Produsent
Bruksområder
Serie
Rippelstrøm ved lav frekvens
70 mA @ 120 Hz
Emballasje
Båndavsnitt (CT)
Tape og boks (TB)
Rippelstrøm ved høy frekvens
140 mA @ 10 kHz
Delestatus
Utdatert
Tilkoblingsmellomrom
0,098" (2,50mm)
Kapasitans
Størrelse/dimensjon
0,197" dia (5,00mm)
Toleranse
±20%
Høyde - sittende (maks)
0,492" (12,50mm)
Nominell spenning
100 V
Monteringstype
Levetid ved temp.
2000 Hrs ved 85°C
Kapsling
Radial, Boks
Driftstemperatur
-40°C – 85°C