SML-E12UWT86
DigiKeys produktnummer
846-SML-E12UWT86TR-ND - Tape og spole (TR)
846-SML-E12UWT86CT-ND - Båndavsnitt (CT)
846-SML-E12UWT86DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SML-E12UWT86
Beskrivelse
LED RED DIFFUSED 1608 SMD
Detaljert beskrivelse
Rød 624nm LED-indikasjon – frittstående 2,1V 0603 (1608 metrisk)
Kategori
Linsestørrelse
1,20mm x 0,80mm
Produsent
Spenning - fremover (Vf) (Typ)
2,1V
Serie
Strøm - test
20mA
Størrelse/dimensjon
1,60mm L x 0,80mm B
Høyde (maks)
0,46mm