SML-D12L8WT86
DigiKeys produktnummer
846-SML-D12L8WT86TR-ND - Tape og spole (TR)
846-SML-D12L8WT86CT-ND - Båndavsnitt (CT)
846-SML-D12L8WT86DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SML-D12L8WT86
Beskrivelse
LED RED DIFFUSED 0603 SMD
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Rød 635nm LED-indikasjon – frittstående 2V 0603 (1608 metrisk)
Kategori
Spenning - fremover (Vf) (Typ)
2V
Produsent
Strøm - test
20mA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Delestatus
Aktiv
Bølgelengde - dominant
Farge
Kapsling
0603 (1608 metrisk)
Linsefarge
Hvit
Leverandørens enhetsforpakning
Linsegjennomsiktighet
Diffundert
Størrelse/dimensjon
1,60mm L x 0,80mm B
Millicandela-klassifisering
Høyde (maks)
0,65mm
Linsestil
Rektangel med flat overside
Baseproduktnummer
Linsestørrelse
1,20mm x 0,80mm