RQ5E025SNTL
DigiKeys produktnummer
RQ5E025SNTLTR-ND - Tape og spole (TR)
RQ5E025SNTLCT-ND - Båndavsnitt (CT)
RQ5E025SNTLDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
RQ5E025SNTL
Beskrivelse
MOSFET N-CH 30V 2.5A TSMT3
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 30 V 2,5A (Ta) 700mW (Ta) Overflatemontering TSMT3
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
2.5V ved 1mA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
4.1 nC @ 5 V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks)
±20V
Delestatus
Aktiv
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
165 pF @ 10 V
FET-type
Effekttap (maks)
700mW (Ta)
Teknologi
Driftstemperatur
150°C (TJ)
Drain til Source-spenning
30 V
Monteringstype
Overflatemontering
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Leverandørens enhetsforpakning
TSMT3
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
4V, 10V
Kapsling
Rds på (maks) ved Id, Vgs
70mOhm ved 2.5A, 10V