RSR020P03TL er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
Rohm Semiconductor
På lager: 3 204
Datablad
Similar
Rohm Semiconductor
På lager: 3 932
Datablad
Alpha & Omega Semiconductor Inc.
Infineon Technologies
Infineon Technologies
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
onsemi
Vishay Siliconix
P-kanal 30 V 2A (Ta) 1W (Ta) Overflatemontering TSMT3
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
RSR020P03TL
DigiKeys produktnummer
RSR020P03TLTR-ND - Tape og spole (TR)
RSR020P03TLCT-ND - Båndavsnitt (CT)
RSR020P03TLDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
RSR020P03TL
Beskrivelse
MOSFET P-CH 30V 2A TSMT3
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Rds på (maks) ved Id, Vgs
120mOhm ved 2A, 10V
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
4.3 nC @ 5 V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks)
±20V
Delestatus
Siste kjøpstidspunkt
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
370 pF @ 10 V
FET-type
Effekttap (maks)
1W (Ta)
Teknologi
Monteringstype
Overflatemontering
Drain til Source-spenning
30 V
Leverandørens enhetsforpakning
TSMT3
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
4V, 10V