ZXMP3F30FHTA
DigiKeys produktnummer
31-ZXMP3F30FHTATR-ND - Tape og spole (TR)
31-ZXMP3F30FHTACT-ND - Båndavsnitt (CT)
31-ZXMP3F30FHTADKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ZXMP3F30FHTA
Beskrivelse
MOSFET P-CH 30V 2.8A SOT23
Produsentens standard leveringstid
40 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
P-kanal 30 V 2,8A (Ta) 950mW (Ta) Overflatemontering SOT-23-3
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
3V ved 250µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
7 nC @ 10 V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks)
±20V
Delestatus
Aktiv
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
370 pF @ 15 V
FET-type
Effekttap (maks)
950mW (Ta)
Teknologi
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Drain til Source-spenning
30 V
Monteringstype
Overflatemontering
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-23-3
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
4,5V, 10V
Kapsling
Rds på (maks) ved Id, Vgs
80mOhm ved 2.5A, 10V