RRF015P03TL
DigiKeys produktnummer
RRF015P03TLTR-ND - Tape og spole (TR)
RRF015P03TLCT-ND - Båndavsnitt (CT)
RRF015P03TLDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
RRF015P03TL
Beskrivelse
MOSFET P-CH 30V 1.5A TUMT3
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
P-kanal 30 V 1,5A (Ta) 320mW (Ta) Overflatemontering TUMT3
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
RRF015P03TL Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
2.5V ved 1mA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
6.4 nC @ 10 V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks)
±20V
Delestatus
Aktiv
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
230 pF @ 10 V
FET-type
Effekttap (maks)
320mW (Ta)
Teknologi
Driftstemperatur
150°C (TJ)
Drain til Source-spenning
30 V
Monteringstype
Overflatemontering
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Leverandørens enhetsforpakning
TUMT3
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
4V, 10V
Kapsling
Rds på (maks) ved Id, Vgs
160mOhm ved 1.5A, 10V