D26V0H1U2LP20-7
DigiKeys produktnummer
D26V0H1U2LP20-7DITR-ND - Tape og spole (TR)
D26V0H1U2LP20-7DICT-ND - Båndavsnitt (CT)
D26V0H1U2LP20-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
D26V0H1U2LP20-7
Beskrivelse
TVS DIODE 26VWM 40VC U-DFN2020-2
Produsentens standard leveringstid
40 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
40V Klemme 9,5A Ipp TVS – dioder Overflatemontering U-DFN2020-2
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
D26V0H1U2LP20-7 Modeller
Kategori
Effekt - toppuls
300W
Produsent
Nettledningsbeskyttelse
Ingen
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Bruksområder
Generell bruk
Delestatus
Aktiv
Kapasitans ved frekvens
630pF ved 1MHz
Type
Zener
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Enveiskanaler
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - reversspenning (Typ)
26V (maks)
Kapsling
2-UDFN
Spenning - gjennomslag (min)
28V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
40V
Baseproduktnummer
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
9,5A