RB080LAM-30TR
DigiKeys produktnummer
RB080LAM-30TR-ND - Tape og spole (TR)
RB080LAM-30CT-ND - Båndavsnitt (CT)
RB080LAM-30DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
RB080LAM-30TR
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 30V 5A PMDTM
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder 30 V 5A Overflatemontering PMDTM
EDA-/CAD-modeller
RB080LAM-30TR Modeller
Kategori
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
150 µA @ 30 V
Leverandørens enhetsforpakning
PMDTM
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
30 V
Driftstemperatur - kobling
150°C (maks)
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
5A
Baseproduktnummer
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
510 mV @ 5 A