RB080L-30TE25
DigiKeys produktnummer
846-RB080L-30TE25TR-ND - Tape og spole (TR)
846-RB080L-30TE25CT-ND - Båndavsnitt (CT)
846-RB080L-30TE25DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
RB080L-30TE25
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 30V 5A PMDS
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder 30 V 5A Overflatemontering PMDS
Kategori
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
150 µA @ 30 V
Delestatus
Ikke for nye utførelser
Leverandørens enhetsforpakning
PMDS
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
30 V
Driftstemperatur - kobling
150°C (maks)
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
5A
Baseproduktnummer
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
510 mV @ 5 A