BZX84C12VLYT116
DigiKeys produktnummer
846-BZX84C12VLYT116TR-ND - Tape og spole (TR)
846-BZX84C12VLYT116CT-ND - Båndavsnitt (CT)
846-BZX84C12VLYT116DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BZX84C12VLYT116
Beskrivelse
DIODE ZENER 12V 250MW SOT23
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder – Zener 12 V 250 mW ±5,42% Overflatemontering SOT-23
Kategori
Impedans (maks) (Zzt)
25 Ohms
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
100 nA @ 8 V
Driftstemperatur
150°C (TJ)
Toleranse
±5,42%
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-23
Effekt - maks
250 mW