BZX84B12VLFHT116 | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | BZX84B12VLFHT116 |
Beskrivelse | DIODE ZENER 12V 250MW SSD3 |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | Dioder – Zener 12 V 250 mW ±1,67% Overflatemontering SSD3 |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | BZX84B12VLFHT116 Modeller |
Kategori | Strøm - omvendt lekkasje ved Vr 100 nA @ 8 V |
Produsent | Driftstemperatur 150°C (TJ) |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Grad Bilteknikk |
Delestatus Ikke for nye utførelser | Godkjenning AEC-Q101 |
Spenning - Zener (nom) (Vz) | Monteringstype Overflatemontering |
Toleranse ±1,67% | Kapsling |
Effekt - maks 250 mW | Leverandørens enhetsforpakning SSD3 |
Impedans (maks) (Zzt) 25 Ohms | Baseproduktnummer |