BR24G16FVM-3GTTR
DigiKeys produktnummer
BR24G16FVM-3GTTR-ND - Tape og spole (TR)
BR24G16FVM-3GTCT-ND - Båndavsnitt (CT)
BR24G16FVM-3GTDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BR24G16FVM-3GTTR
Beskrivelse
IC EEPROM 16KBIT I2C 8MSOP
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EEPROM Minne IC 16Kbit I2C 400 kHz 8-MSOP
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
BR24G16FVM-3GTTR Modeller
Taktfrekvens
400 kHz
Skrivesyklustid - ord, side
5ms
Delestatus
Ikke for nye utførelser
Forsyningsspenning
1,6V – 5,5V
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)