BR24G16FVM-5TR
DigiKeys produktnummer
846-BR24G16FVM-5TR-ND - Tape og spole (TR)
846-BR24G16FVM-5TRCT-ND - Båndavsnitt (CT)
846-BR24G16FVM-5TRDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BR24G16FVM-5TR
Beskrivelse
16KBIT, IC BUS, LOW CURRENT CONS
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EEPROM Minne IC 16Kbit I2C 1 MHz 8-MSOP
Kategori
Minneorganisering
2K x 8
I2C
Serie
Taktfrekvens
1 MHz
Skrivesyklustid - ord, side
3,5ms
Delestatus
Aktiv
Forsyningsspenning
1,6V – 5,5V
Minnetype
Ikke volatil
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)