BR24G16FVM-3AGTTR er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
MFR Recommended
Rohm Semiconductor
På lager: 2 297
Datablad
Similar
Rohm Semiconductor
På lager: 55
Datablad
Similar
Microchip Technology
På lager: 420
Microchip Technology
På lager: 0
onsemi
STMicroelectronics
STMicroelectronics
EEPROM Minne IC 16Kbit I2C 1 MHz 8-MSOP
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
BR24G16FVM-3AGTTR
DigiKeys produktnummer
BR24G16FVM-3AGTTR-ND - Tape og spole (TR)
BR24G16FVM-3AGTCT-ND - Båndavsnitt (CT)
BR24G16FVM-3AGTDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BR24G16FVM-3AGTTR
Beskrivelse
IC EEPROM 16KBIT I2C 8MSOP
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
BR24G16FVM-3AGTTR Modeller
Kategori
Minnegrensesnitt
I2C
Produsent
Taktfrekvens
1 MHz
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Skrivesyklustid - ord, side
5ms
Delestatus
Ikke for nye utførelser
Forsyningsspenning
1,6V – 5,5V
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)