BA178M24FP-E2 | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | BA178M24FP-E2 |
Beskrivelse | IC REG LINEAR 24V 500MA TO252 |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 500mA TO-252 |
Datablad | Datablad |
Kategori | Strøm – utgang |
Produsent | Strøm - hvilestrøm (Iq) 4.5 mA |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Strøm - forsyning (maks) 6 mA |
Delestatus Utdatert | PSRR 55dB (120Hz) |
Utgangskonfigurasjon | Driftstemperatur -40°C – 85°C |
Utgangstype | Monteringstype Overflatemontering |
Antall regulatorer 1 | Kapsling TO-252-3, DPAK (2 ledere + plate), SC-63 |
Spenning - inngang (maks) 33V | Leverandørens enhetsforpakning TO-252 |
Spenning - utgang (min./fast) 24V | Baseproduktnummer |
Spenningsbortfall (maks) 2V ved 500mA (typ.) |