L78M24CDT-TR
DigiKeys produktnummer
497-1213-2-ND - Tape og spole (TR)
497-1213-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-1213-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
L78M24CDT-TR
Beskrivelse
IC REG LINEAR 24V 500MA DPAK
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 500mA DPAK
EDA-/CAD-modeller
L78M24CDT-TR Modeller
Strøm - hvilestrøm (Iq)
6 mA
PSRR
50dB (120Hz)
Driftstemperatur
0°C – 125°C
Spenning - inngang (maks)
40V
Spenning - utgang (min./fast)
24V