BA178M24FP-E2
DigiKeys produktnummer
BA178M24FP-E2TR-ND - Tape og spole (TR)
BA178M24FP-E2CT-ND - Båndavsnitt (CT)
BA178M24FP-E2DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BA178M24FP-E2
Beskrivelse
IC REG LINEAR 24V 500MA TO252
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 500mA TO-252
Kategori
Strøm – utgang
Produsent
Strøm - hvilestrøm (Iq)
4.5 mA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Strøm - forsyning (maks)
6 mA
Delestatus
Utdatert
PSRR
55dB (120Hz)
Utgangskonfigurasjon
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Utgangstype
Monteringstype
Overflatemontering
Antall regulatorer
1
Kapsling
TO-252-3, DPAK (2 ledere + plate), SC-63
Spenning - inngang (maks)
33V
Leverandørens enhetsforpakning
TO-252
Spenning - utgang (min./fast)
24V
Baseproduktnummer
Spenningsbortfall (maks)
2V ved 500mA (typ.)