RT9183-33GGF er utfaset og produseres ikke lenger.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
Analog Devices Inc.
På lager: 644
Datablad
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 1,5A SOT-223F
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
RT9183-33GGF
DigiKeys produktnummer
RT9183-33GGF-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
RT9183-33GGF
Beskrivelse
IC REG LINEAR 3.3V 1.5A SOT-223F
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Spenningsbortfall (maks)
0.5V ved 1.5A
Strøm - hvilestrøm (Iq)
500 µA
Delestatus
Utdatert
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Kapsling
TO-261-4, TO-261AA
Spenning - inngang (maks)
5,5V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-223F
Spenning - utgang (min./fast)
3,3V