ADP3339AKCZ-3.3-R7
DigiKeys produktnummer
505-ADP3339AKCZ-3.3-R7TR-ND - Tape og spole (TR)
505-ADP3339AKCZ-3.3-R7CT-ND - Båndavsnitt (CT)
505-ADP3339AKCZ-3.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ADP3339AKCZ-3.3-R7
Beskrivelse
IC REG LIN 3.3V 1.5A SOT-223-3
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 1,5A SOT-223-3
EDA-/CAD-modeller
ADP3339AKCZ-3.3-R7 Modeller
Kategori
Spenningsbortfall (maks)
0.48V ved 1.5A
Strøm - hvilestrøm (Iq)
200 µA
Strøm - forsyning (maks)
40 mA
Delestatus
Ikke for nye utførelser
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur
Utgangskonfigurasjon
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Kapsling
TO-261-4, TO-261AA
Spenning - inngang (maks)
6V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-223-3
Spenning - utgang (min./fast)
3,3V