NP20P06SLG-E1-AY | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | NP20P06SLG-E1-AY |
Beskrivelse | MOSFET P-CH 60V 20A TO252 |
Produsentens standard leveringstid | 12 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | P-kanal 60 V 20A (Tc) 1,2W (Ta), 38W (Tc) Overflatemontering TO-252 (MP-3ZK) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | NP20P06SLG-E1-AY Modeller |
Kategori | Vgs Gate-lading (Qg) (maks) 34 nC @ 10 V |
Produsent | Vgs (maks) ±20V |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds 1650 pF @ 10 V |
Delestatus Aktiv | Effekttap (maks) 1,2W (Ta), 38W (Tc) |
FET-type | Driftstemperatur 175°C (TJ) |
Teknologi | Grad Bilteknikk |
Drain til Source-spenning 60 V | Godkjenning AEC-Q101 |
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C | Monteringstype Overflatemontering |
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On) 4,5V, 10V | Leverandørens enhetsforpakning TO-252 (MP-3ZK) |
Rds på (maks) ved Id, Vgs 48mOhm ved 10A, 10V | Kapsling |
Vgs(th) (maks) ved Id 2.5V ved 250µA | Baseproduktnummer |