NP15P06SLG-E1-AY
DigiKeys produktnummer
559-NP15P06SLG-E1-AYTR-ND - Tape og spole (TR)
559-NP15P06SLG-E1-AYCT-ND - Båndavsnitt (CT)
559-NP15P06SLG-E1-AYDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
NP15P06SLG-E1-AY
Beskrivelse
MOSFET P-CH 60V 15A TO252
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
P-kanal 60 V 15A (Ta) 1,2W (Ta), 30W (Tc) Overflatemontering TO-252 (MP-3ZK)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
NP15P06SLG-E1-AY Modeller
Kategori
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
23 nC @ 10 V
Produsent
Vgs (maks)
±20V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
1100 pF @ 10 V
Delestatus
Aktiv
Effekttap (maks)
1,2W (Ta), 30W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
175°C (TJ)
Teknologi
Grad
Bilteknikk
Drain til Source-spenning
60 V
Godkjenning
AEC-Q101
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Monteringstype
Overflatemontering
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
4,5V, 10V
Leverandørens enhetsforpakning
TO-252 (MP-3ZK)
Rds på (maks) ved Id, Vgs
70mOhm ved 7.5A, 10V
Kapsling
Vgs(th) (maks) ved Id
2.5V ved 250µA