ISL85003FRZ
DigiKeys produktnummer
ISL85003FRZ-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ISL85003FRZ
Beskrivelse
IC REG BUCK ADJ 3A 12DFN
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Nedtransformering Svitsjet regulator IC Positiv Justerbar 0,8V 1 Utgang 3A 12-VFDFN-eksponert plate
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ISL85003FRZ Modeller
Kategori
Spenning - utgang (min./fast)
Produsent
Spenning - utgang (maks)
18V
Emballasje
Rør
Strøm – utgang
Delestatus
Aktiv
Frekvens - omkobling
500kHz
Funksjon
Trinn ned
Synkron likeretter
Ja
Utgangskonfigurasjon
Positiv
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TJ)
Topologi
Monteringstype
Overflatemontering
Utgangstype
Kapsling
Antall utganger
1
Leverandørens enhetsforpakning
12-DFN (4x3)
Spenning - inngang (min)
4,5V
Baseproduktnummer
Spenning - inngang (maks)
18V