Bilde for ISL85003AEVAL2Z er ikke tilgjengelig
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
ISL85003AEVAL2Z
DigiKeys produktnummer
ISL85003AEVAL2Z-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ISL85003AEVAL2Z
Beskrivelse
EVAL BOARD FOR ISL85003A
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
ISL85003A - DC/DC, Trinn ned 1 uisolert utgang Utganger evalueringskort
Kategori
Strøm – utgang
3A
Produsent
Renesas Electronics Corporation
Spenning - inngang
4,5V – 18V
Emballasje
Bulk
Regulatortopologi
Nedtransformering
Delestatus
Aktiv
Frekvens - omkobling
500kHz
Hovedformål
DC/DC, Trinn ned
Innhold
Kort
Utganger og type
1 uisolert utgang
Brukt IC/del
ISL85003A
Utgangsspenning
5V