REC30K-4812SZ er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
Recom Power
På lager: 1
Datablad
Isolert modul DC DC-omformere 1 Utgang 12V 2,5A 18V - 75V Inngang
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
REC30K-4812SZ
DigiKeys produktnummer
945-REC30K-4812SZ-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
REC30K-4812SZ
Beskrivelse
30W DC/DC-CONVERTER 'ECONOLINE'
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Datablad
EDA-/CAD-modeller
REC30K-4812SZ Modeller
Kategori
Effekt (watt)
30 W
Produsent
Spenning - isolasjon
2 kV
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (med effektminskning)
Effektivitet
0,89
Spenning - inngang (min)
18V
Spenning - inngang (maks)
75V
Størrelse/dimensjon
1,00" L x 1,00" B x 0,40" H (25,4mm x 25,4mm x 10,2mm)
Strøm - utgang (maks)
2,5A