REC30E-4812SZ
DigiKeys produktnummer
945-REC30E-4812SZ-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
REC30E-4812SZ
Beskrivelse
30W DC/DC-CONVERTER 'ECONOLINE'
Produsentens standard leveringstid
23 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Isolert modul DC DC-omformere 1 Utgang 12V 2,5A 18V - 75V Inngang
EDA-/CAD-modeller
REC30E-4812SZ Modeller
Kategori
Effekt (watt)
30 W
Produsent
Spenning - isolasjon
2 kV
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (med effektminskning)
Effektivitet
90,5%
Spenning - inngang (min)
18V
Spenning - inngang (maks)
75V
Størrelse/dimensjon
1,00" L x 1,00" B x 0,39" H (25,4mm x 25,4mm x 10,0mm)
Strøm - utgang (maks)
2,5A