PA5119.421NLT er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Direkte
Eaton - Electronics Division
På lager: 0
Datablad
420 nH Skjermet Induktor 16 A 3,15mOhm Ikke standard
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
PA5119.421NLT
DigiKeys produktnummer
553-PA5119.421NLTTR-ND - Tape og spole (TR)
553-PA5119.421NLTCT-ND - Båndavsnitt (CT)
553-PA5119.421NLTDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PA5119.421NLT
Beskrivelse
FIXED IND 420NH 16A 3.15 MOHM
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Datablad
EDA-/CAD-modeller
PA5119.421NLT Modeller
Kategori
Skjerming
Skjermet
Produsent
DC-motstand (DCR)
3,15mOhm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 130°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Induktans
Kapsling
Ikke standard
Toleranse
±10%
Størrelse/dimensjon
0,480" L x 0,386" B (12,20mm x 9,80mm)
Nominell strøm (AMP)
Høyde - sittende (maks)
0,197" (5,00mm)
Strøm - metning (Isat)
42A