HCV1206-R42-R er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Direkte
Pulse Electronics
På lager: 0
Datablad
420 nH Uskjermet trommelkjerne, trådviklet Induktor 16 A 3,15mOhm Ikke standard
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
HCV1206
HCV1206-R42-R
DigiKeys produktnummer
283-HCV1206-R42-RTR-ND - Tape og spole (TR)
283-HCV1206-R42-RCT-ND - Båndavsnitt (CT)
283-HCV1206-R42-RDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
HCV1206-R42-R
Beskrivelse
FIXED IND 420NH 16A 3.15 MOHM
Produsentens standard leveringstid
21 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Datablad
EDA-/CAD-modeller
HCV1206-R42-R Modeller
Kategori
Strøm - metning (Isat)
42A
Produsent
Skjerming
Uskjermet
Serie
DC-motstand (DCR)
3,15mOhm
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Delestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Type
trommelkjerne, trådviklet
Monteringstype
Overflatemontering
Materiale - kjerne
Kapsling
Ikke standard
Induktans
Størrelse/dimensjon
0,480" L x 0,386" B (12,20mm x 9,80mm)
Toleranse
±10%
Høyde - sittende (maks)
0,201" (5,10mm)