PA4792.231HLT er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Direkte
Eaton - Electronics Division
På lager: 0
Datablad
230 nH Skjermet Induktor 46 A 0,47mOhm Ikke standard
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
PA4792.231HLT
DigiKeys produktnummer
553-PA4792.231HLTTR-ND - Tape og spole (TR)
553-PA4792.231HLTCT-ND - Båndavsnitt (CT)
553-PA4792.231HLTDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PA4792.231HLT
Beskrivelse
FIXED IND 230NH 46A 0.47 MOHM
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Skjerming
Skjermet
Produsent
DC-motstand (DCR)
0,47mOhm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 130°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Induktans
Kapsling
Ikke standard
Toleranse
±10%
Leverandørens enhetsforpakning
SMD
Nominell strøm (AMP)
Størrelse/dimensjon
0,874" L x 0,323" B (22,20mm x 8,20mm)
Strøm - metning (Isat)
100A
Høyde - sittende (maks)
0,285" (7,25mm)