FP2207R1-R230-R er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Direkte
Pulse Electronics
På lager: 0
Datablad
230 nH Skjermet Induktor 50 A 0,47mOhm Ikke standard