PA4344.683NLT
DigiKeys produktnummer
553-3479-2-ND - Tape og spole (TR)
553-3479-1-ND - Båndavsnitt (CT)
553-3479-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PA4344.683NLT
Beskrivelse
FIXED IND 68UH 7A 80 MOHM SMD
Detaljert beskrivelse
68 µH Skjermet Formstøpt Induktor 7 A 80mOhm maks Ikke standard
EDA-/CAD-modeller
PA4344.683NLT Modeller
DC-motstand (DCR)
80mOhm maks
Serie
Klassifiseringer
AEC-Q200
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Størrelse/dimensjon
0,697" L x 0,677" B (17,70mm x 17,20mm)
Strøm - metning (Isat)
8A
Høyde - sittende (maks)
0,276" (7,00mm)