CSAB1770-680M
DigiKeys produktnummer
4044-CSAB1770-680MTR-ND - Tape og spole (TR)
4044-CSAB1770-680MCT-ND - Båndavsnitt (CT)
4044-CSAB1770-680MDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
CSAB1770-680M
Beskrivelse
FIXED IND 68UH 6.2A 60 MOHM SMD
Detaljert beskrivelse
68 µH Skjermet Formstøpt Induktor 6.2 A 60mOhm maks 2-SMD
EDA-/CAD-modeller
CSAB1770-680M Modeller
Kategori
Strøm - metning (Isat)
6,5A
DC-motstand (DCR)
60mOhm maks
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
0,701" L x 0,669" B (17,80mm x 17,00mm)
Nominell strøm (AMP)
Høyde - sittende (maks)
0,283" (7,20mm)