PA4341.682NLT
DigiKeys produktnummer
553-3420-2-ND - Tape og spole (TR)
553-3420-1-ND - Båndavsnitt (CT)
553-3420-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PA4341.682NLT
Beskrivelse
FIXED IND 6.8UH 4.5A 60 MOHM SMD
Produsentens standard leveringstid
13 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
6.8 µH Skjermet Formstøpt Induktor 4.5 A 60mOhm maks Ikke standard
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PA4341.682NLT Modeller
Kategori
Skjerming
Skjermet
Produsent
DC-motstand (DCR)
60mOhm maks
Serie
Klassifiseringer
AEC-Q200
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Delestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Type
Formstøpt
Monteringstype
Overflatemontering
Induktans
Kapsling
Ikke standard
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
0,299" L x 0,272" B (7,60mm x 6,90mm)
Nominell strøm (AMP)
Høyde - sittende (maks)
0,118" (3,00mm)
Strøm - metning (Isat)
8A