HPAL1V0630-6R8-R
DigiKeys produktnummer
283-HPAL1V0630-6R8-RTR-ND - Tape og spole (TR)
283-HPAL1V0630-6R8-RCT-ND - Båndavsnitt (CT)
283-HPAL1V0630-6R8-RDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
HPAL1V0630-6R8-R
Beskrivelse
FIXED IND 6.8UH 5A 48 MOHM SMD
Detaljert beskrivelse
6.8 µH Skjermet Formstøpt Induktor 5 A 48mOhm maks Ikke standard
Kategori
Strøm - metning (Isat)
6A
DC-motstand (DCR)
48mOhm maks
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Størrelse/dimensjon
0,276" L x 0,260" B (7,00mm x 6,60mm)
Toleranse
±20%
Høyde - sittende (maks)
0,118" (3,00mm)