PA4340.222NLT | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | PA4340.222NLT |
Beskrivelse | FIXED IND 2.2UH 5.5A 35 MOHM SMD |
Produsentens standard leveringstid | 13 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 2.2 µH Skjermet Formstøpt Induktor 5.5 A 35mOhm maks Ikke standard |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | PA4340.222NLT Modeller |
Kategori | Skjerming Skjermet |
Produsent | DC-motstand (DCR) 35mOhm maks |
Serie | Klassifiseringer AEC-Q200 |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Driftstemperatur -40°C – 125°C |
Delestatus Aktiv | Induktansfrekvens - test 100 kHz |
Type Formstøpt | Monteringstype Overflatemontering |
Induktans | Kapsling Ikke standard |
Toleranse ±20% | Størrelse/dimensjon 0,236" L x 0,213" B (6,00mm x 5,40mm) |
Nominell strøm (AMP) | Høyde - sittende (maks) 0,118" (3,00mm) |
Strøm - metning (Isat) 9A |