CSAB0530-2R2M | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | CSAB0530-2R2M |
Beskrivelse | FIXED IND 2.2UH 5.9A 29 MOHM SMD |
Produsentens standard leveringstid | 12 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 2.2 µH Skjermet Formstøpt Induktor 5.9 A 29mOhm maks 2-SMD |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | CSAB0530-2R2M Modeller |
Kategori | Skjerming Skjermet |
Produsent | DC-motstand (DCR) 29mOhm maks |
Serie | Klassifiseringer AEC-Q200 |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Driftstemperatur -40°C – 125°C |
Delestatus Aktiv | Induktansfrekvens - test 100 kHz |
Type Formstøpt | Monteringstype Overflatemontering |
Materiale - kjerne | Kapsling 2-SMD |
Induktans | Leverandørens enhetsforpakning 0530 |
Toleranse ±20% | Størrelse/dimensjon 0,213" L x 0,197" B (5,40mm x 5,00mm) |
Nominell strøm (AMP) | Høyde - sittende (maks) 0,118" (3,00mm) |
Strøm - metning (Isat) 9,5A |