AWCU00453226104TM2
DigiKeys produktnummer
553-AWCU00453226104TM2TR-ND - Tape og spole (TR)
553-AWCU00453226104TM2CT-ND - Båndavsnitt (CT)
553-AWCU00453226104TM2DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
AWCU00453226104TM2
Beskrivelse
CMC 100UH 200MA 2LN SMD
Produsentens standard leveringstid
13 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
100 µH @ 1 MHz 2 Fellesmodus linjedrossel Overflatemontering 200mA DCR 2Ohm
Kategori
DC-motstand (DCR) (maks)
2Ohm
Produsent
Pulse Electronics
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
50V
Serie
Driftstemperatur
-50°C – 150°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Grad
Bilteknikk
Delestatus
Aktiv
Godkjenning
AEC-Q200
Filtertype
Signallinje
Monteringstype
Overflatemontering
Antall linjer
2
Størrelse/dimensjon
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Induktans ved frekvens
100 µH @ 1 MHz
Høyde (maks)
0,110" (2,80mm)
Nominell strøm (maks)
200mA