ANT1204LL20R0433A
DigiKeys produktnummer
311-4604-2-ND - Tape og spole (TR)
311-4604-1-ND - Båndavsnitt (CT)
311-4604-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ANT1204LL20R0433A
Beskrivelse
RF ANT 433MHZ CHIP SOLDER SMD
Detaljert beskrivelse
433MHz ISM Chip RF-antenner 0,83dBi Loddetinn Overflatemontering
Kategori
Antal ringer
1
Returdemping
6,5dB
Serie
Forsterker
0,83dBi
Effekt - maks
1 W
Loddetinn
RF-familie/standard
Generell ISM
Frekvensgruppe
UHF (300MHz – 1GHz)
Høyde (maks)
0,059" (1,50mm)
Frekvens (midten/bånd)
433MHz