ANT1204F002R0433A
DigiKeys produktnummer
311-1570-2-ND - Tape og spole (TR)
311-1570-1-ND - Båndavsnitt (CT)
311-1570-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ANT1204F002R0433A
Beskrivelse
RF ANT 433MHZ CHIP SOLDER SMD
Produsentens standard leveringstid
13 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
433MHz Chip RF-antenner 419MHz – 447MHz 0,79dBi Loddetinn Overflatemontering
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ANT1204F002R0433A Modeller
Kategori
Antal ringer
1
Produsent
Pulse Electronics
Returdemping
-6,5dB
Serie
Forsterker
0,79dBi
Effekt - maks
1 W
Frekvensgruppe
UHF (300MHz – 1GHz)
Frekvens (midten/bånd)
433MHz
Høyde (maks)
0,063" (1,60mm)
Frekvensområde
419MHz – 447MHz