ANT1204F002R0315A
ANT1204F002R0315A
DigiKeys produktnummer
553-ANT1204F002R0315ATR-ND - Tape og spole (TR)
553-ANT1204F002R0315ACT-ND - Båndavsnitt (CT)
553-ANT1204F002R0315ADKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ANT1204F002R0315A
Beskrivelse
1204 315M FR4 HELIX CHIP ANTENNA
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
315MHz ISM Chip RF-antenner 300MHz – 400MHz Loddetinn Overflatemontering
Kategori
Antennetype
Chip
Produsent
Pulse Electronics
Antal ringer
1
Serie
Effekt - maks
1 W
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Terminaler
Loddetinn
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
RF-familie/standard
Generell ISM
Høyde (maks)
0,063" (1,60mm)
Frekvensgruppe
UHF (300MHz – 1GHz)
Bruksområder
ISM
Frekvens (midten/bånd)
315MHz
Baseproduktnummer
Frekvensområde
300MHz – 400MHz