ABUP00201209221Y00 er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
TDK
220 Ohms @ 100 MHz 1 Strømlinje Ferritkuler og -brikker 0805 (2012 metrisk) 3A 40mOhm
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
ABUP00201209221Y00
DigiKeys produktnummer
553-ABUP00201209221Y00TR-ND - Tape og spole (TR)
553-ABUP00201209221Y00CT-ND - Båndavsnitt (CT)
553-ABUP00201209221Y00DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ABUP00201209221Y00
Beskrivelse
FERRITE BEAD 220 OHM 0805 1LN
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
DC-motstand (DCR) (maks)
40mOhm
Produsent
Pulse Electronics
Klassifiseringer
AEC-Q200
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapsling
0805 (2012 metrisk)
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Filtertype
Strømlinje
Høyde (maks)
0,043" (1,10mm)
Antall linjer
1
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Impedans ved frekvens
220 Ohms @ 100 MHz
Funksjoner
Bilteknikk
Nominell strøm (maks)
3A