ILHB0805ER221VHC41 er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Pulse Electronics
På lager: 0
Datablad
TDK
Nytt hos DigiKey
220 Ohms @ 100 MHz 1 Signallinje Ferritkuler og -brikker 0805 (2012 metrisk) 3A 40mOhm
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
ILHB0805ER221VHC41
DigiKeys produktnummer
541-ILHB0805ER221VHC41TR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
ILHB0805ER221VHC41
Beskrivelse
FERRITE BEAD 220 OHM 0805 1LN
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
DC-motstand (DCR) (maks)
40mOhm
Produsent
Vishay Dale
Klassifiseringer
AEC-Q200
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Kapsling
0805 (2012 metrisk)
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Filtertype
Signallinje
Høyde (maks)
0,041" (1,05mm)
Antall linjer
1
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Impedans ved frekvens
220 Ohms @ 100 MHz
Funksjoner
Bilteknikk
Nominell strøm (maks)
3A