ASE02008MS-LW100-R
DigiKeys produktnummer
668-ASE02008MS-LW100-R-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ASE02008MS-LW100-R
Beskrivelse
SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 97DB
Produsentens standard leveringstid
23 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
8 Ohms Generell bruk, Kabinett inkludert Høyttalere 1 W 500 Hz ~ 20 kHz Topp Rektangulær
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ASE02008MS-LW100-R Modeller
Kategori
Effektivitet - type
Lydtrykknivå (SPL)
Produsent
PUI Audio, Inc.
Effekt - nominell
1 W
Emballasje
Brett
Effekt - maks
1.3 W
Delestatus
Aktiv
Portplassering
Topp
Teknologi
Magnetisk
Form
Rektangulær
Type
Generell bruk, Kabinett inkludert
Materiale - kjegle
Polyakrylnitril-butadien-styren (ABS)
Frekvensområde
500 Hz ~ 20 kHz
Materiale - magnet
Nd-Fe-B
Frekvens - selvresonant
950Hz
Terminaler
Trådtilkoblinger
Impedans
8 Ohms
Størrelse/dimensjon
0,787" L x 0,787" B (20,00mm x 20,00mm)
Effektivitet - dBA
97
Høyde - sittende (maks)
0,281" (7,15mm)
Effektivitet - testing
100mm
Driftstemperatur
-20°C – 70°C