CAC35-01W110-05-2
DigiKeys produktnummer
2603-CAC35-01W110-05-2-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CAC35-01W110-05-2
Beskrivelse
CHAMBER ASSEMBLY
Produsentens standard leveringstid
22 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
8 Ohms Generell bruk, Kabinett inkludert Høyttalere 1.5 W 880 Hz ~ 20 kHz Side Rektangulær
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CAC35-01W110-05-2 Modeller
Kategori
Effekt - nominell
1.5 W
Produsent
Challenge Electronics
Effekt - maks
1.7 W
Emballasje
Brett
Portplassering
Side
Delestatus
Aktiv
Form
Rektangulær
Teknologi
Magnetisk
Materiale - kjegle
Polyetereterketon (PEEK)
Type
Generell bruk, Kabinett inkludert
Materiale - magnet
Nd-Fe-B
Frekvensområde
880 Hz ~ 20 kHz
Terminaler
Ledninger med kontakt
Frekvens - selvresonant
1,1kHz
Størrelse/dimensjon
1,378" L x 0,787" B (35,00mm x 20,00mm)
Impedans
8 Ohms
Høyde - sittende (maks)
0,228" (5,80mm)
Effektivitet - dBA
100
Driftstemperatur
-20°C – 60°C
Effektivitet - testing
1,5W/100mm
Forvregningsklassifisering
10% maks ved 3kHz, 1,5W